O mnie - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

 

Cześć! Cieszę się, że trafiłeś/aś na moją stronę! 

A więc... co by tu napisać o mnie? Ciężko :D W jednym skrócie...

Imię - Kinga, rocznik... oh, no dobra.. 91! Starość nie radość, ale no co zrobisz :P 

To właśnie ja stoję za całym sklepem i jestem odpowiedzialna za wszystko.. dosłownie wszystko.

Jeśli zamawiasz, ja maluję. Jeśli piszesz, ja odpisze. Jeśli zadzwonisz, ja odbiorę. Czasami jest ciężko wszystko ogarnąć, ale szczerze?

Nigdy nie zdarzyło mi się mówiąc brzydko ,,nawalić''! Z czego jestem dumna!

Każdą wysyłkę nadaję w terminie, no chyba, że jednak sytuacja jest nie z mojej winy :)

...ale to wtedy jednak dzwonie i mówię jak sprawa się ma :) 

Moje firma.. czyli KIPEKE to moje jedyne dziecko (no oprócz chłopaka, królika i psa :P) dlatego też staram się dbać o nią jak najlepiej, jak również ważne jest dla mnie -zadowolenie moich klientek (priorytet) :)!

Firmę założyłam ponad 5 lat temu... dlatego też napisy na koszulkach są tak precyzyjnie namalowane :D staram się jak mogę! Co tu jeszcze... a!

Ważna sprawa.. każda zamówiona koszulka w moim sklepie jest szyta w PL!! Koszulki zamawiam od lat w szwalni, która dla mnie szyje :)

Każda koszulka posiada firmową metkę :) Jak równie do każdego zakupy dołączony jest paragon. Każda z koszulek malowana jest specjalną farbą do tkanin, następnie

utrwalana na ciepło po upływie ponad 24h. :) Rysunek bądź napis, jest dzięki temu trwały. Staram się w miarę możliwości

wprowadzać nowości - jeśli nie znalazłaś/eś koszulki z tekstem jakiego szukasz - napisz, nie bój się nie gryzę! Wtedy dam znać co i jak, a następnie

wysyłam podgląd wizualny (mniej więcej, jakby to wyglądało). Mam nadzieję, że znajdziesz to czego szukasz! :) Jeśli nie, kontaktuj się koniecznie!