Koszulka ręcznie malowana dla taty | Prezent dla taty na dzień ojca! - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

Katalog

Wszystkie moje produkty, to ręcznie malowane koszulki z najwyżej jakości materiałów. Od lat świetnie sprawdzają się jako wyjątkowy prezent na różne okazje. Każda z moich koszulek jest malowana po opłaceniu zamówienia, spraw wyjątkowy prezent sobie lub bliskim.


Włączone filtry:
Kipeke.pl na Facebooku

Koszulka dla taty - prezent 

Sprawienie prezentu dla swojego Taty, niezależnie czy jest na to okazja czy chcesz okazji obdarować swojego ojca małym upominkiem jakim jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju koszulka ręcznie malowana koszulka zawsze sprawi mu radość i wielki uśmiech na jego twarzy, a on będzie mógł się pochwalić gustowną koszulką pośród innych ludzi. Koniecznie sprawdź moją ofertę wzorów, która znajduje się poniżej!

Koszulka dla przyszłego taty

Taki upominek dla przyszłego ojca to idealny pomysł! W swoim asortymencie posiadam ręcznie malowane dla przyszłego ojca, np. Stópki dziecięce oraz wiele wiele innych  wzorów, które również znajdują się poniżej!:) Z pewnością taka koszulka będzie świetnym przedstawieniem, że spodziewacie się dziecka oraz posłuży jako idealna pamiątka o której przyszły tata nie zapomni nigdy. Również taka koszulka, przysłuży się do pamiątkowego wspólnego zdjęcia!

Idealny prezent na dzień ojca i urodziny

Koszulka będzie uniwersalnym i praktycznym prezentem z okazji urodzin, czy też ciekawym prezentem na Dzień Ojca! A jeśli Twój tata kocha wędkować, zerknij w kategorię w moim sklepie  koszulki dla wędkarzy. Jeśli tata ma dzieci, masz dzieci - zapoznaj się zestawami koszulek tata i syn! Jak i całą ofertą zestawów rodzinnych. :) Jeśli masz pomysł na jakąś koszulkę, a nie znalazłeś/aś jej u mnie w sklepie - pisz proszę do mnie na Facebook'u - postaram się coś namalować :)  

dla taty Jest na stanie 62 produktów.

na stronę
Pokaż 1 - 60