W tej kategorii nazwanej przeze mnie Specjalne Okazje, mogę Ci zaoferować ciekawe propozycje na prezent. Często nie wiemy co kupić np. przyszłej mamie na baby shower, czyli na imprezę organizowana z okazji narodzin dziecka  - polecam koszulkę, tematyczną która z pewnością wywoła uśmiech i zadowolenie jak i stanie się piękna pamiątka! Również moż...

W tej kategorii nazwanej przeze mnie Specjalne Okazje, mogę Ci zaoferować ciekawe propozycje na prezent. Często nie wiemy co kupić np. przyszłej mamie na baby shower, czyli na imprezę organizowana z okazji narodzin dziecka  - polecam koszulkę, tematyczną która z pewnością wywoła uśmiech i zadowolenie jak i stanie się piękna pamiątka! Również może być przydatna podczas robienia zdjęć :) Jeśli jednak szukasz  koszulek świątecznych z reniferami, również coś znajdziesz. Jednakowe zestawy koszulek dla całej rodziny, równie świetnie będą wyglądać na zdjęciach! Jak i przydatne potrafią być, gdy planujesz sesje świąteczną dla całej rodziny! Pomogę Ci również w wyborze prezentu dla Dzień Babci czy też Dzień Dziadka, posiadam ciekawe zestawy koszulek! A może jednak szukasz czegoś na prezent dla swojej ukochanej mamy? Jeśli chciałabyś jej podarować coś ciekawego i oryginalnego z pewnością musisz zajrzeć do moich propozycji np. koszulki dla mamy. Warto podarować tej wyjątkowej kobiecie w jej święto coś naprawdę wyjątkowego! Pamiętaj Dzień MatkiDzień Ojca mamy raz w roku, ale jednak starajmy się okazywać miłość częściej <3 || W październiku obchodzimy Dzień Nauczyciela, więc warto też zadbać aby ten prezent był nietuzinkowy i oryginalny. Mam ciekawe pomysły na prezent dla Nauczyciela! ||| Luty to miesiąc miłości, walentynki! warto zadbać o ciekawy prezent dla Niej dla Niego! Postaw na oryginalność! Niech Twój prezent będzie wyjątkowy! Sprawdź koniecznie moje propozycje zestawów koszulek dla par! Śmieszne, zabawne jak również idealne do wykorzystania przy zdjęciach! 

Więcej

Koszulka na prezent - SPECJALNE OKAZJE Jest 169 produktów.

Podkategorie

 • Baby - shower
 • Święta
 • Dzień Babci

  Jeśli jesteś na etapie szukania ciekawego i niepowtarzalnego prezentu na zbliżający się Dzień Babci.. to świetnie trafiłeś/aś! Koszulka ręcznie malowana z całą pewnością zaskoczy swoja oryginalnością i niepowtarzalnością każdą Babcię! Prezent na Dzień Babci musi być wyjątkowy! Koszulka specjalnie namalowana na zamówienie! Idealna również na pamiątkę, jak również z całą pewnością sprawdzi się równie świetnie podczas pamiątkowego zdjęcia! W swojej ofercie mam również zestawy koszulek na prezent dla babci i dziadka! W zestawie koszulki wychodzą taniej! Koniecznie sprawdź również propozycję koszulek na prezent na Dzień Dziadka :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś ciekawego. Jeśli jednak masz swój pomysł na koszulkę - napisz do mnie najlepiej na FB :) Udanych zakupów! 

 • Dzień Dziadka

  Jeśli jesteś na etapie szukania ciekawego i niepowtarzalnego prezentu na zbliżający się Dzień Dziadka.. to świetnie trafiłeś/aś! Koszulka ręcznie malowana z całą pewnością zaskoczy swoja oryginalnością i niepowtarzalnością Twojego Dziadka!  Prezent na Dzień Babci musi być wyjątkowy! Koszulka specjalnie namalowana na zamówienie! Idealna również na pamiątkę, również z całą pewnością sprawdzi się równie świetnie podczas pamiątkowego zdjęcia! W swojej ofercie mam również zestawy koszulek na prezent dla babci i dziadka! W zestawie koszulki wychodzą taniej! Koniecznie sprawdź również propozycję koszulek na prezent na Dzień Babci  :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś ciekawego. Jeśli jednak masz swój pomysł na koszulkę - napisz do mnie najlepiej na FB :) Udanych zakupów! 

 • Walentynki
 • Dzień Matki
 • Dzień Ojca
 • Dzień Kobiet
 • Dzień Chłopaka
 • Dzień Nauczyciela
na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 1 z 169 elementów