Prezent dla nauczyciela | Koszulka ręcznie malowana dla nauczycielki - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

dla nauczyciela 

Kipeke.pl na Facebooku

Dzień Nauczyciela 14 października - Pomysł na prezent

Dzień Edukacji Narodowej, najbardziej znany Dzień Nauczyciela obchodzimy w Polsce 14 października. Święto w każdej szkole obchodzone jest uroczyście, dlatego warto pomyśleć już wcześniej o upominku z tej okazji. 

Prezent - koszulka dla nauczyciela

Jeśli szukasz pomysłu na prezent na zbliżający się Dzień Nauczyciela, to świetnie trafieś/aś.Ręcznie malowana koszulka może stać się wyjątkowym prezentem pamiątkowym. Dzień Nauczyciela lub zakończenie roku szkolnego to doskonała okazja, aby podarować wyjątkową pamiątkę. Na mojej stronie znajdziesz kilka propozycji. Koszulka ręcznie malowana z personalizacją, będzie świetnym prezentem na Dzień Nauczyciela, który został stworzony specjalnie dla Twojego Nauczyciela. Najczęściej wybieraną koszulką dla Nauczyciela jest właśnie ,,Pani z klasą" z personalizacją. Jeśli Nauczyciel, któremu chcesz podać upominek ma ogromne poczucie humoru to z całą pewnością znajdziesz zabawny tekst na koszulce, który idealnie będzie pasować. 

Spersonalizowany prezent na Dzień Nauczyciela pokaże, jak bardzo chcesz podarować coś wyjątkowego. Z całą pewnością koszulka ręcznie malowana wywoła wiele emocji i na twarzy zagości uśmiech! 

dla nauczyciela Jest na stanie 26 produktów.

Pokaż 1 - 26