Koszulka na dzień ojca | Idealny prezent dla taty - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl
Kipeke.pl na Facebooku

Prezent dla Taty - koszulka na Dzień Ojca

Sprawienie swojemu ojcu prezentu na jakiego święto jakim jest dzień ojca sprawi mu niesamowitą radość i wielki uśmiech zagości na jego twarzy. W ofercie mojego sklepu znajdziesz koszulki ręcznie malowane o kilkunastu dostępnych wzorach, które możesz przejrzeć poniżej! :) Asortyment jest duży, śmieszne koszulki na dzień ojca czy też takie bardziej poważne, na pewno znajdziesz jakieś koszulki dla taty na moim sklepie, które wpadną Ci w oko i trafią w gust twojego taty.

Koszulka na dzień taty to idealny upominek!

Koszulka dla taty to bardzo praktyczny przedmiot, który z pewnością będzie używał i nie pójdzie w zapomnienie tak szybko! Nie zapomnijmy, że jest to koszulka ręcznie malowana, więc cechuje się ona unikalnością i twój tata z pewnością ucieszy się prezentem, który został wykonany ręcznie specjalnie dla niego.

W zestawie taniej!

Świetnym rozwiązaniem, jest zamówienie ręcznie malowanych koszulek w zestawie, np. Koszulki dla taty i syna lub koszulki dla taty i córki. Nie dość, że wygląda to nieziemsko, gdy ojciec i jego syn/córka mają unikalne, nawiązujące do siebie koszulki ręcznie malowane, to dodatkowo idealnie wychodzi to na zdjęciach! Lecz nie warto zapominać także o mamie! Dla niej też w moim sklepie znajdziesz ładne koszulki, o tutaj Koszulki dla mamy.

Nic nie wpadło Ci w oko? Napisz do mnie z swoim pomysłem na koszulkę ręcznie malowaną!

Wiadomą sprawą jest, że nie zawsze uda się trafić w gust każdego człowieka, ale wszystko da się rozwiązać! Napisz do mnie, najlepiej na Facebook'u z twoim pomysłem na koszulkę lub koszulki na dzień ojca. Nie gryzę! :) 

Dzień Ojca Jest na stanie 22 produktów.

Pokaż 1 - 22