Prezent dla dziadka | Koszulka na dzień dziadka i urodziny - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

Katalog

Wszystkie moje produkty, to ręcznie malowane koszulki z najwyżej jakości materiałów. Od lat świetnie sprawdzają się jako wyjątkowy prezent na różne okazje. Każda z moich koszulek jest malowana po opłaceniu zamówienia, spraw wyjątkowy prezent sobie lub bliskim.


Włączone filtry:
Kipeke.pl na Facebooku

Koszulka dla Dziadka - prezent na dzień dziadka

Jeśli szukasz ciekawej koszulki dla dziadka - idealnie! W moim sklepie z pewnością znajdziesz co ciekawego! Każda koszulka jest ręcznie malowana, dzięki czemu jest oryginalna i jedyna w swoim rodzaju i na pewno sprawi radość i uśmiech na twarzy dziadka, gdy dowie się, że nikt nie ma drugiej takiej koszulki jak on!

Koszulka dla dziadka na każdą okazję!

Ręcznie namalowane wzory na koszulkach, które przeglądnąć możesz poniżej, sprawiają wielki uśmiech z powodu śmiesznego wzoru, lecz jeśli obawiasz się, że twój dziadek nie będzie chciał takiej koszulki, żaden problem! Skontaktuj się ze mną, przedstaw swój własny pomysł na koszulkę i spraw by twój prezent dla dziadka był trafiony a profesjonalne wykonanie i zadbanie o każdy szczegół zostaw mi!

Koszulka jako prezent - Na jaką okazję?

Z pewnością taka koszulka może stać się ciekawym prezentem z okazji urodzin Dziadka czy też jego święta! Prezent na dzień Dziadka, to naprawdę musi być coś wyjątkowego, coś co sprawi mu wielką radość. A jeśli chciałbyś kupić koszulkę, która będzie upubliczniała np. jego hobby jakim jest wędkowanie, sprawdź koszulki dla wędkarzy - z pewnością wpadnie Ci coś w oko! Mam nadzieje, że znajdziesz to czego szukasz :)

Koszulka dla dziadka i babci - w zestawie taniej!

Posiadam również ciekawe zestawy koszulek, które wychodzą taniej a ... masz prezent również na Dzień Babci, będą mieć ciekawy wspólny komplet :) Śmieszna koszulka dla twoich dziadków w idealny sposób zobrazuje ich wielką miłość!

dla dziadka Jest na stanie 19 produktów.

Pokaż 1 - 19