Prezent dla 50 latka|Koszulka ręcznie malowana na 50 urodziny - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

Prezent dla 50 latka 

Kipeke.pl na Facebooku

Koszulka dla 50 latka

50 urodziny to piękna, okrągła liczba i warto zapewnić solenizantowi, solenizantce, niezależnie czy to dla mamy, taty, znajomej świetny prezent o którym nie zapomni na długi długi czas! Z pewnością znajdziesz w moim sklepie coś tematycznego! Oryginalny, unikalny prezent jakim jest koszulka ręcznie malowana zachwyci każdą osobę, którą obdaruje się takim upominkiem, z pewnością zobaczymy wielki uśmiech jej/jego twarzy, gdy dowie się, że prezent został wykonany specjalnie dla niej! Dodatkowo, świetnym pomysłem jest, żeby każdy gość taką koszulkę podpisał, będzie wtedy pełnić funkcje świetnej pamiątki!

Zabawny prezent na 50 urodziny

50 urodziny zdarzają się tylko raz w życiu, dlatego, jeśli ktoś posiada w najbliższym gronie znajomych osobę, która zbliża się do tej granicy, warto pomyśleć o jakimś wyjątkowym podarunku. Przykładem może być koszulka na 50 urodziny, którą znajdziesz w moim sklepie internetowym kipeke.pl

Koszulka dla 50-latka lub 50-latki, która jest ręcznie malowana z zabawnym napisem będzie świetnym prezentem na te wyjątkowe urodziny. 50 lat, to okrągłe urodziny, więc prezent powinien być oryginalny i wyróżniający się spośród innych prezentów. Zabawny napis, ozdobiony ciekawymi grafikami, na pewno zrobi furorę na każdej okrągłej 50-stce. Indywidualnego charakteru koszulce nadaje dopisanie imienia lub daty urodzin osoby świętującej swoje wspaniałe urodziny. Uwierz mi, że przez ten niesamowity, śmieszny prezent w postaci oryginalnej koszulki ręcznie namalowanej, solenizant na długo zapamięta ten dzień :)

Koszulki na 50 urodziny mam damskie jak i męskie. Jeśli masz pomysł na ciekawy napis z okazji 50 urodzin, spytaj - może jestem w stanie Ci go namalować :) Koszulki są w 100% bawełniane, wszyte metki - z pewnością, goście się zdziwią z tak oryginalnego prezentu :) 

Prezent dla 50 latka Jest na stanie 36 produktów.

Pokaż 1 - 36