Prezent dla babci | Koszulka ręcznie malowana | Prezent na dzień babci - Koszulki ręcznie malowane - Kipeke.pl

Katalog

Wszystkie moje produkty, to ręcznie malowane koszulki z najwyżej jakości materiałów. Od lat świetnie sprawdzają się jako wyjątkowy prezent na różne okazje. Każda z moich koszulek jest malowana po opłaceniu zamówienia, spraw wyjątkowy prezent sobie lub bliskim.


Włączone filtry:
Kipeke.pl na Facebooku

Prezent dla Babci 

Warto obdarować swoją babcię jakimś miłym prezentem, który sprawi babci wielki uśmiech i radość, dlatego też swoją działalność rozszerzyłam o prezenty dla starszych osób, jakimi są babcia czy dziadek, a sprawienie uśmiechu na twarzy babci takim upominkiem, jakim jest koszulka ręcznie malowana daje nam ogromną satysfakcję! Koszulki dla babci sprawdzą się idealnie jako prezent na dzień babci lecz nie tylko, ponieważ nie wolno zapominać, że taką koszulkę można wręczyć jako prezent dla babci na urodziny, nie ważne czy są to 60 czy 80 urodziny, taki upominek zawsze się sprawdzi! Oczywiście nie wolno zapominać też o dziadku w jego wielkich dniach jakimi są dzień dziadka czy urodziny, dla którego też w swojej ofercie posiadam różne wzory ręcznie namalowanych koszulek, a efekt wręczenia mu takiej koszulki będzie tak samo miły jak u babci.

Posiadam również opcje kupienia koszulek w zestawie, wtedy za jednym razem możemy obdarować i swoją babcię i dziadka pięknymi koszulkami, wszystkie wzory w opcji zestawu znajdziesz w zakładce zestawy znajdującej się w menu.

W mojej ofercie koszulki dla babci posiadają wiele wzorów, zaczynając od koszulek z śmiesznymi, zabawnymi napisami, aż po te z bardziej poważnymi wzorami ale efekt zawsze ten sam - wielka radość i wielki uśmiech. Jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś co wpadnie Ci w oko i Cię zachęci do zakupu.

Nie zainteresował Cię żaden wzór? Masz inny pomysł wzoru?

Wiadomą sprawą jest, że nie zawsze da się trafić w gust klienta swoją ofertą, dlatego jeśli masz własny pomysł na koszulkę ręcznie malowaną, skontaktuj się ze mną, nie gryzę!

Wszystkie możliwości kontaktu ze mną znajdziesz na samym dole strony klikając w zakładkę "Skontaktuj się z nami"

dla babci  Jest na stanie 39 produktów.

Pokaż 1 - 39