Koszulki dla przyjaciółek

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla przyjaciółki, zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą koszulek ręcznie malowanych. Jest to np. ciekawy prezent dla przyjaciółki na urodziny czy na 18 dla koleżanki, prezent na święta dla przyjaciółki a może i  prezent na 30, prezent na 40 urodziny. Każda koszulka malowa...

Koszulki dla przyjaciółek

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent dla przyjaciółki, zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą koszulek ręcznie malowanych. Jest to np. ciekawy prezent dla przyjaciółki na urodziny czy na 18 dla koleżanki, prezent na święta dla przyjaciółki a może i  prezent na 30, prezent na 40 urodziny. Każda koszulka malowana jest na zamówienie z oferty po wybraniu interesującego Cię wzoru, rozmiaru oraz fasonu. W ofercie znajdziesz również ciekawe zestawy koszulek dla przyjaciółek. Koszulki z napisami Best Friend, Brunette Blonde jak również koszulki z rysunkami jak i śmieszne koszulki :) Idealny pomysł na niepowtarzalny prezent dla Niej :)

Koszulki są malowane ręcznie jak i każda koszulka KIPEKE uszyta jest w Polsce 100% bawełna co jest wielkim atutem jeśli chodzi o jakość. Koszulka biała bawełniana - to standardowy kolor w moim sklepie, na takich tylko maluję :) Mam nadzieję, że znajdziesz coś coś ciekawego!

Więcej

Koszulka na prezent - Dla Przyjaciółek Jest 5 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 1 z 5 elementów