PREZENT NA ROCZEK - koszulka na roczek

jeśli jesteś chrzestną i szukasz prezentu na roczek dla dziewczynki od chrzestnej - podaruj jej ciekawą i ręcznie malowana koszulkę! Idealna na pamiątkę jak i świetnie sprawdzi się już na samej imprezie przy robieniu pamiątkowych zdjęć! Jeśli jednak jesteś matą i szukasz ciekawej stylizacji dla swojego rocz...

PREZENT NA ROCZEK - koszulka na roczek

jeśli jesteś chrzestną i szukasz prezentu na roczek dla dziewczynki od chrzestnej - podaruj jej ciekawą i ręcznie malowana koszulkę! Idealna na pamiątkę jak i świetnie sprawdzi się już na samej imprezie przy robieniu pamiątkowych zdjęć! Jeśli jednak jesteś matą i szukasz ciekawej stylizacji dla swojego rocznego dziecka, koniecznie sprawdź koszulkę Ale szok mam juz rok!

Koszulka idealnie komponuję się z tiulową spódniczką jak i słodką  opaską! Koszulka na roczek dla chłopca - jest wersji z niebieskim sercem! Jeśli jesteś gościem na imprezie, i zastanawiasz się nad tym co kupić dziecku na roczek - odpowiedź już masz :) Koszulka stanie się z pewnością oryginalnym prezentem na roczek, jeśli masz większy budżet - śmiało możesz potraktować ją jako genialny dodatek do prezentu! 

Więcej

Koszulka na prezent - Koszulka na roczek Jest 12 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 1 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 1 z 12 elementów