Koszulki świąteczne - pomysł na prezent

Koszulki świąteczne - pomysł na prezent

Koszulki świąteczne - pomysł na prezent

Tuż za rogiem małymi krokami zbliżają się nam Święta Bożego Narodzenia! Warto zacząć już wcześniej planować prezenty świąteczne, a zwłaszcza jeśli chcemy podarować naszym bliskim wyjątkowy prezent świąteczny, jakim jest właśnie rękodzieło. A dlaczego warto uderzyć właśnie w takie prezenty? A powiem Ci! Jest nikła szansa, że ktoś inny z rodziny kupi najbliższym podobny prezent. Jeśli tu jednak trafiłeś/aś - bingo! Cieszę się, bo masz okazję zaskoczyć wszystkich w tym roku, czymś naprawdę niebanalnym. Jest to uniwersalny prezent dla każdego. Dla maluszka, jak również dla kochanej babci, czy dziadka! Bez granic wiekowych. Koszulki są w 100% bawełniane, szyte w Polsce! Zabawne napisy, czy niebanalny rysunek np. koszulka z reniferem - sprawią, że świąteczna stylizacja rodzinna będzie nie tylko wyrazem uwielbienia tych wyjątkowych dni, ale przede wszystkim podkreśleniem Waszego rodzinnego poczucia humoru.

Wyjątkowy prezent świąteczny.

Produkty handmade to naprawdę wyjątkowy prezent, który możecie podarować każdemu! Jak co roku, najwięcej zamówień wpada właśnie na święta. Klientki zamawiają koszulki ze śmiesznymi napisami, które rozweselają wszystkich wokół. Otrzymuję naprawdę sporo zdjęć nadesłanych, które zobaczyć każdy może w galerii na Facebook’u. Koszulki z reniferem co roku robią furorę! Taki prezent nie tylko sprawi, że na twarzy rodziny pojawi się uśmiech, ale również mogą one posłużyć do pięknego świątecznego i rodzinnego zdjęcia! Ciekawą opcją również są niekoniecznie koszulki z motywem stricte świątecznym, ale również zestawy koszulek dla mamy i córki lub syna. Jeśli tata nie wie co podarować swojej ukochanej żonie i dziecku - to koniecznie musi sprawdzić zestawy. Również i mama… ma spory wybór dla taty i dziecka! Choć jednak najlepszą opcją zdecydowanie będzie zestaw dla całej rodziny, w którym zrobicie sobie wspólne zdjęcie pod choinką na pamiątkę.

koszulka z reniferem

Przykładowe zestawy rodzinne:

komplet koszulek rodzinnych

Sesja świąteczna - koszulki świąteczne.

Często ze sporym wyprzedzeniem klientki zamawiają właśnie zestawy koszulek, czy to np. koszulki dla rodziny, koszulki świąteczne dla par - po to, aby właśnie wykorzystać je na sesję fotograficzną w świątecznym klimacie! Jest to naprawdę świetna propozycja na piękną pamiątkę. Jak również takie zdjęcia można wywołać i wręczyć najbliższym pod choinką! Warto jednak pamiętać, że jeśli chcecie zdążyć… musicie zamawiać wcześniej :) Jest to jednak rękodzieło, produkt ręcznie malowany na specjalne zamówienie. Każda koszulka jest malowana na wybranym rozmiarze oraz fasonie, specjalnie dla Was! Także z całą pewnością możecie się poczuć wyjątkowo.

koszulki świąteczne


Jeśli jednak szukasz naprawdę wyjątkowej koszulki, która w 100% będzie określała obdarowaną/obdarowanego.. to koniecznie odezwij się do mnie na pewno coś wspólnie wymyślimy. Maluję również koszulki personalizowane. Jest to naprawdę wyjątkowy prezent, który każdy doceni. 

Decydując się na koszulki ręcznie malowane, z całą pewnością każda osoba obdarowana będzie czuć się wyjątkowo! Prezent malowany specjalnie na indywidualne zamówienie każdego ucieszy! Z całą pewnością nie będzie to prezent… kupiony na szybko :) Co jednak większości z nas się często zdarza.. Pamiętaj również, że jeśli chcesz podarować komuś prezent, a dzieli Was odległość.. zamów na jej/jego adres :) Mogę dopisać karteczkę i wrzucić w paczkę. Wtedy tylko napisz w komentarzu taką informację! :) Żaden problem :)

Mam nadzieję, że znajdziecie coś dla siebie, jak również dla bliskich. I świąteczne koszulki staną się czymś naprawdę wyjątkowym i pozostaną z Wami na długie i piękne lata.